Hakkımızda

UBAN iç  mimarlık, tasarım ve uygulama projelerine farklı bir yaklaşım  ve bakış acısı getirmek için 2016 yılında Banu ve Tuba ORUÇ tarafından kuruldu. Uzun  yıllar içeresinde edinilen  bilgi ve birikimlerin ışığında, sürekli değişmekte olan tasarım trendlerini  takip ederek; insan odaklı, efektif,  farklı fonksiyon ve kapsamdaki bir çok markalı konut, turizm işletmesi, çok amaçlı sosyal mekan ve sağlık yapısını özgün bir bakış açısını da yansıtarak hayata geçiriyor. UBAN iç mimarlık kâğıt üzerinde müşterilere sunulan tasarımların, farklı beklentileri karşılayacak kalitede, uygulama aşamasında ise hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösterecek nitelikte olmasını  amaçlamaktadır.

Hizmetlerimiz

  • İç Mimari Tasarım Proje
  • Uygulama Projeleri
  • Anahtar Teslim Projeler
  • Uygulama Kontrolörlüğü
  • Danışmanlık ve Proje Yönetimi
İç Mimar

Banu Oruç

Banu Oruç, öğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul’da Modüs Mimarlık, Ertan Akıncı Mimarlık, Betako Yapı Pazarlama, Ahşap Ürün Sanayi gibi büyük ölçekli işler yapan firmalarda uluslararası projelerde iç mimari, tasarım ve uygulama işlerinde çalıştı. İç mimari alanda analiz, tasarım, projelendirme, uygulama ve teslim süreçlerinde edindiği önemli tecrübelerin ardından 2008 yılından bu yana serbest olarak iç mimarlık yapmakta ve 2016 yılından itibaren Tuba Oruç ile birlikte yol almaktadır.

 

İç Mimar

Tuba Oruç

Tuba Oruç, öğrenimini tamamladıktan sonra  No3 mimarlık ta uzun yıllar cafe ve restoran projelerde iç mimari, tasarım ve uygulama işlerinde çalıştıktan sonra Gloria Jean’s bünyesinde  iç mimari departman direktörü olarak çalışmaya devam etmiştir.

TurkeyUSA